Czy wy macie nas za idiotów?

  Czy Wy nas Panowie Prawi i Sprawiedliwi macie za idiotów?

Tak sobie czytam poranną prasę, i chciałbym Wam coś powiedzieć. Obiecajcie jednak, że doczytacie tekst do końca - a może nawet udostępnicie na swoim fb. Udostępnicie, czym zaryzykujecie swoje aresztowanie i zostaniecie kombatantami. Tak, kombatantami - bo jak wiadomo na przykładzie Krapkowic: udostępnianie treści nieprzychylnych rządowi stanowi w Polsce zamach stanu i podlega karze do 8 lat pozbawienia wolności. Nie oczekuję jednak od Was byście uczestniczyli AŻ TAK AKTYWNIE w obalaniu legalnie wybranego rządu i udostępnili ten post, te myśli. Ale chociaż przeczytajcie - czytanie wciąż jest w Polsce legalne. Korzystajmy więc z tej wolności póki i czytania jakiś PiSowski aparatczyk nie zabroni. A że zabronić może to każdy z nas już wie - nie takie rzeczy się nocą w Sejmie głosowało prawda?

No ale do rzeczy. Członkowie BOA - czyli elitarnej jednostki antyterrorystycznej - zostają rzuceni do rozpędzania manifestacji kobiet. Napierdalają demonstrantów - w tym kobiety - pałkami teleskopowymi po głowach - bo jak komentuje na konferencji prasowej rzecznik Komendy Głównej Policji - zostali zaatakowani i sprowokowani. Komandosi zostali sprowokowani! Tłum sprowokował antyterrorystów, doskonale wyszkolonych "specjalsów" którzy brakami w uzębieniu potrafią rozbroić bombę atomową - więc ten tłum SPROWOKOWAŁ ich do napierdalania pałkami! Zwykły, kurwa tłum! Goście, którzy szkoleni latami potrafią samemu sobie przyszyć nogę urwaną w wybuchu miny drugą jednocześnie ręką obezwładniając pięciu talibów - na słowa "Wy policyjne chuje!" wpadają w szał i ratując honor ojczyzny NAPIERDALAJĄ PAŁAMI. W normalnej sytuacji wchodzą jako zakładnicy do jaskini pełnej terrorystów by ratować malutkie więzione tam dzieci, uzbrojeni jedynie w paznokcie. Gdy widzą terrorystę z założonym pasem szahida to śmieją się mu w twarz, że jest nieuczesany. A tu nagle bum: "Wy chuje!" i dostają ataku paniki! BUM i ich doskonale wytrenowane mózgi, potrafiące z kilometra zdemaskować snajpera po ruszającym się listku na drzewie... te doskonałe mózgi dostają nagle na widok kobiet padaczki i zaczynają w obronie własnej NAPIERDALAĆ PAŁAMI.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby Ci członkowie BOA zobaczyli w ręku jednej z demonstrantek kuchenny wałek do ciasta. Wsiedliby do czołgu i zaczęli napierdalać po okolicznych budynkach z kalibru głównego? W samoobronie wyjebaliby w kosmos Pałac Kultury i Bank Narodowy? Zaczęliby zrzucać z helikopterów napalm na tłum ??? A Pan Rzecznik Prasowy KG na konferencji prasowej oświadczyłby, że zostali kurwa sprowokowani i kamera nie pokazuje wszystkiego bo wcześniej demonstrantka uderzyła jednego z komandosów BOA wałkiem?

Czy Wy nas Panowie Aparatczycy oraz Prawi i Sprawiedliwi macie za idiotów??? Czy broniąc złej sprawy nie macie już żadnych zahamowań?

Chciałbym wierzyć, że macie nas po prostu za idiotów. Za ciemny lud, który wszystko kupi. Za ludzi, którzy mają zapierdalać za miskę ryżu. Za sprzedawczyków, zdrajców, mających krew na rękach opozycjonistów - to wszystko Wasze słowa.

Ale wiecie co? Jest gorzej. Dużo, dużo gorzej. Wy wcale nie macie nas za idiotów. To Wy jesteście idiotami. Idiotami, którymi obsadziliście prawie wszystkie najważniejsze funkcje w Państwie. Wróciło stare komunistyczne powiedzenie "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera". Głupi i ograniczeni mentalnie, ale za to wierni i pozbawieni kręgosłupów moralnych. Jesteście już wszędzie: w Policji, w Wojsku, w stadninach koni. Zniszczyliście Biuro Ochrony Rządu zamieniając je w SOP tylko po to, by wsadzić tam swoich fagasów, nie umiejących nawet prowadzić aut w kolumnie i rozbijających Premiera Rządu RP na drzewie. Wsadziliście swoich nieznających się na robocie Dyrektorów do stadnin koni doprowadzając je w dwa lata do ruiny. Wsadziliście na prezesowskie stołki ziomali w mediach publicznych powodując, że TVP leży i kwiczy a PR3 już praktycznie nie ma. Wsadziliście do Parlamentu Europejskiego nieumiejących po angielsku ani be, ani me osłów, słonie które chodzą tam jak w składzie porcelany i nie mają nic do powiedzenia poza podsyłanymi im sms-ami frazami "Polska dla Polaków, Unia to Zło, Precz z Preczem!". Rozwalacie edukację wsadzając na ministra osobnika, który ma poglądy edukacyjne urągające godności ludzkiej - nie po to, żeby coś zreformować, czy żeby rozwijać: zrobiliście go ministrem tylko dlatego, że to jest Wasz ziom.

Zniszczyliście służby specjalne rękami gościa, który otacza się młodymi chłopcami piszącymi mu w excellu tabelki. Gościa, który uważa że Prezydenta Polski zabiły eksplodujące parówki. Niszczycie Polską armię - armię, która jeszcze kilka lat temu potrafiła zarządzać całą prowincją w Afganistanie. Prowincją pełną kurwa prawdziwych terrorystów a nie żon, matek i dziewczyn uzbrojonych w tekturowe plansze z błyskawicą. Zniszczyliście jednostki specjalne, które zdobywały szyby naftowe w Iraku. Zniszczyliście chłopaków, którzy pod ogniem potrafili filozoficznie leżeć po szyję w błocie kilkadziesiąt godzin czekając na rozkaz do ataku. I żaden z nich nie wyjebał z pancerfausta w powietrze "bo kurwa ta Irakijka mnie sprowokowała złym wzrokiem!"

Mieliśmy jedne z najlepszych sił specjalsów na świecie. Mieliśmy wywiad, który wskazywał przysłowiowego Ahmeda zanim ten jeszcze pomyślał o tym by krzywo spojrzeć na polskiego żołnierza. Mieliśmy antyterrorystów którzy uzbrojeni jedynie w pokrywkę od słoika na bigos potrafili obezwładnić pięciu napastników jedną kurwa ręką! Ale ich wszystkich wyjebaliście na bruk, po to by zatrudnić swoich ziomków, przydupasów, kolesi którzy lubią ponapierdalać. Miernych ale wiernych! Byli specjalsi słuchając Waszych tłumaczeń nie wierzą własnym uszom, a kurwa w życiu widzieli takie rzeczy, że Wasi kibole by się posrali na samą opowieść wieczorową porą. Część z nich w grobach się przewraca - bo oddała życie za zasady, za to między innymi, żeby nikt w Polsce nie napierdalał pałami ich żon, matek, dziewczyn. Kurwa, kurwa, kurwa!

Najbardziej mi żal tych wszystkich chłopaków, którzy wciąż muszą siedzieć w jednostkach i wykonywać Wasze patologiczne rozkazy i każdego dnia patrzeć na Wasze zasrane fobie. Chłopaków z Policji, z Żandarmerii, z jednostek specjalnych. Z wojska i wszystkich innych służb. Zło rodzi zło, a ta większość - porządnych mundurowych przyjmuje każdego dnia na klatę karę za Wasze dyletanctwo. Wiem, kurwa trudny wyraz DYLETANCTWO - coś jak szczelina dylatacyjna w deskach podłogowych! W podłodze. Bo podłoga to jest Wasz kurwa poziom! Czy Wasze pisowskie łby rozumieją co robicie? Czy rozumieją, że wcześniej czy później za to po prostu zapłacicie? Czy kurwa znacie jakikolwiek przykład w historii w którym rządy autorytarne zostały ochronione przez napierdalanie ludzi na ulicach? Czy kurwa potraficie przytoczyć jakąkolwiek podobną do Waszej historię z zakończeniem "A potem oficerowie oraz sługusy reżimu żyli sobie długo i szczęśliwie"???

Czy kurwa Beria, Goebbels, Ceaușescu, Kadafi, Saddam, Janukowycz - siedzą sobie z drinkiem z palemką we własnym kraju i oglądają mecze piłki nożnej wśród tłumów skandujących ich imię? Czy Wy kurwa w swej całej ograniczoności umysłowej - myślicie że Wam się tak po prostu upiecze? I żyli długo i szczęśliwie??? Myślicie, że nie bekniecie za to iż do jednostek specjalnych wzięliście ludzi z poziomu kibola, daliście im pałki i powiedzieliście "Jak ktoś na Was krzywo spojrzy TO NAPIERDALAĆ!"?

Czy Wy serio, kurwa myślicie, że jak będziecie grozić aresztowaniami, jak będziecie napierdalać, jak będziecie wsadzać do więzień za nieodpowiednie treści udostępniane na fb, że jak będziecie rzucać ludzi na dno policyjnych suk - to kurwa kogoś przestraszycie??? Być przez Was aresztowanym to obecnie jest zaszczyt. Nikt się Was nie boi, bo to Wy się boicie - samych siebie.

***** ***

M.W.

Czy wy macie nas za idiotów?

Czy Wy nas Panowie Prawi i Sprawiedliwi macie za idiotów?

Tak sobie czytam poranną prasę, i chciałbym Wam coś powiedzieć. Obiecajcie jednak, że doczytacie tekst do końca - a może nawet udostępnicie na swoim fb. Udostępnicie, czym zaryzykujecie swoje aresztowanie i zostaniecie kombatantami. Tak, kombatantami - bo jak wiadomo na przykładzie Krapkowic: udostępnianie treści nieprzychylnych rządowi stanowi w Polsce zamach stanu i podlega karze do 8 lat pozbawienia wolności. Nie oczekuję jednak od Was byście uczestniczyli AŻ TAK AKTYWNIE w obalaniu legalnie wybranego rządu i udostępnili ten post, te myśli. Ale chociaż przeczytajcie - czytanie wciąż jest w Polsce legalne. Korzystajmy więc z tej wolności póki i czytania jakiś PiSowski aparatczyk nie zabroni. A że zabronić może to każdy z nas już wie - nie takie rzeczy się nocą w Sejmie głosowało prawda?

No ale do rzeczy. Członkowie BOA - czyli elitarnej jednostki antyterrorystycznej - zostają rzuceni do rozpędzania manifestacji kobiet. Napierdalają demonstrantów - w tym kobiety - pałkami teleskopowymi po głowach - bo jak komentuje na konferencji prasowej rzecznik Komendy Głównej Policji - zostali zaatakowani i sprowokowani. Komandosi zostali sprowokowani! Tłum sprowokował antyterrorystów, doskonale wyszkolonych "specjalsów" którzy brakami w uzębieniu potrafią rozbroić bombę atomową - więc ten tłum SPROWOKOWAŁ ich do napierdalania pałkami! Zwykły, kurwa tłum! Goście, którzy szkoleni latami potrafią samemu sobie przyszyć nogę urwaną w wybuchu miny drugą jednocześnie ręką obezwładniając pięciu talibów - na słowa "Wy policyjne chuje!" wpadają w szał i ratując honor ojczyzny NAPIERDALAJĄ PAŁAMI. W normalnej sytuacji wchodzą jako zakładnicy do jaskini pełnej terrorystów by ratować malutkie więzione tam dzieci, uzbrojeni jedynie w paznokcie. Gdy widzą terrorystę z założonym pasem szahida to śmieją się mu w twarz, że jest nieuczesany. A tu nagle bum: "Wy chuje!" i dostają ataku paniki! BUM i ich doskonale wytrenowane mózgi, potrafiące z kilometra zdemaskować snajpera po ruszającym się listku na drzewie... te doskonałe mózgi dostają nagle na widok kobiet padaczki i zaczynają w obronie własnej NAPIERDALAĆ PAŁAMI.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby Ci członkowie BOA zobaczyli w ręku jednej z demonstrantek kuchenny wałek do ciasta. Wsiedliby do czołgu i zaczęli napierdalać po okolicznych budynkach z kalibru głównego? W samoobronie wyjebaliby w kosmos Pałac Kultury i Bank Narodowy? Zaczęliby zrzucać z helikopterów napalm na tłum ??? A Pan Rzecznik Prasowy KG na konferencji prasowej oświadczyłby, że zostali kurwa sprowokowani i kamera nie pokazuje wszystkiego bo wcześniej demonstrantka uderzyła jednego z komandosów BOA wałkiem?

Czy Wy nas Panowie Aparatczycy oraz Prawi i Sprawiedliwi macie za idiotów??? Czy broniąc złej sprawy nie macie już żadnych zahamowań?

Chciałbym wierzyć, że macie nas po prostu za idiotów. Za ciemny lud, który wszystko kupi. Za ludzi, którzy mają zapierdalać za miskę ryżu. Za sprzedawczyków, zdrajców, mających krew na rękach opozycjonistów - to wszystko Wasze słowa.

Ale wiecie co? Jest gorzej. Dużo, dużo gorzej. Wy wcale nie macie nas za idiotów. To Wy jesteście idiotami. Idiotami, którymi obsadziliście prawie wszystkie najważniejsze funkcje w Państwie. Wróciło stare komunistyczne powiedzenie "Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera". Głupi i ograniczeni mentalnie, ale za to wierni i pozbawieni kręgosłupów moralnych. Jesteście już wszędzie: w Policji, w Wojsku, w stadninach koni. Zniszczyliście Biuro Ochrony Rządu zamieniając je w SOP tylko po to, by wsadzić tam swoich fagasów, nie umiejących nawet prowadzić aut w kolumnie i rozbijających Premiera Rządu RP na drzewie. Wsadziliście swoich nieznających się na robocie Dyrektorów do stadnin koni doprowadzając je w dwa lata do ruiny. Wsadziliście na prezesowskie stołki ziomali w mediach publicznych powodując, że TVP leży i kwiczy a PR3 już praktycznie nie ma. Wsadziliście do Parlamentu Europejskiego nieumiejących po angielsku ani be, ani me osłów, słonie które chodzą tam jak w składzie porcelany i nie mają nic do powiedzenia poza podsyłanymi im sms-ami frazami "Polska dla Polaków, Unia to Zło, Precz z Preczem!". Rozwalacie edukację wsadzając na ministra osobnika, który ma poglądy edukacyjne urągające godności ludzkiej - nie po to, żeby coś zreformować, czy żeby rozwijać: zrobiliście go ministrem tylko dlatego, że to jest Wasz ziom.

Zniszczyliście służby specjalne rękami gościa, który otacza się młodymi chłopcami piszącymi mu w excellu tabelki. Gościa, który uważa że Prezydenta Polski zabiły eksplodujące parówki. Niszczycie Polską armię - armię, która jeszcze kilka lat temu potrafiła zarządzać całą prowincją w Afganistanie. Prowincją pełną kurwa prawdziwych terrorystów a nie żon, matek i dziewczyn uzbrojonych w tekturowe plansze z błyskawicą. Zniszczyliście jednostki specjalne, które zdobywały szyby naftowe w Iraku. Zniszczyliście chłopaków, którzy pod ogniem potrafili filozoficznie leżeć po szyję w błocie kilkadziesiąt godzin czekając na rozkaz do ataku. I żaden z nich nie wyjebał z pancerfausta w powietrze "bo kurwa ta Irakijka mnie sprowokowała złym wzrokiem!"

Mieliśmy jedne z najlepszych sił specjalsów na świecie. Mieliśmy wywiad, który wskazywał przysłowiowego Ahmeda zanim ten jeszcze pomyślał o tym by krzywo spojrzeć na polskiego żołnierza. Mieliśmy antyterrorystów którzy uzbrojeni jedynie w pokrywkę od słoika na bigos potrafili obezwładnić pięciu napastników jedną kurwa ręką! Ale ich wszystkich wyjebaliście na bruk, po to by zatrudnić swoich ziomków, przydupasów, kolesi którzy lubią ponapierdalać. Miernych ale wiernych! Byli specjalsi słuchając Waszych tłumaczeń nie wierzą własnym uszom, a kurwa w życiu widzieli takie rzeczy, że Wasi kibole by się posrali na samą opowieść wieczorową porą. Część z nich w grobach się przewraca - bo oddała życie za zasady, za to między innymi, żeby nikt w Polsce nie napierdalał pałami ich żon, matek, dziewczyn. Kurwa, kurwa, kurwa!

Najbardziej mi żal tych wszystkich chłopaków, którzy wciąż muszą siedzieć w jednostkach i wykonywać Wasze patologiczne rozkazy i każdego dnia patrzeć na Wasze zasrane fobie. Chłopaków z Policji, z Żandarmerii, z jednostek specjalnych. Z wojska i wszystkich innych służb. Zło rodzi zło, a ta większość - porządnych mundurowych przyjmuje każdego dnia na klatę karę za Wasze dyletanctwo. Wiem, kurwa trudny wyraz DYLETANCTWO - coś jak szczelina dylatacyjna w deskach podłogowych! W podłodze. Bo podłoga to jest Wasz kurwa poziom! Czy Wasze pisowskie łby rozumieją co robicie? Czy rozumieją, że wcześniej czy później za to po prostu zapłacicie? Czy kurwa znacie jakikolwiek przykład w historii w którym rządy autorytarne zostały ochronione przez napierdalanie ludzi na ulicach? Czy kurwa potraficie przytoczyć jakąkolwiek podobną do Waszej historię z zakończeniem "A potem oficerowie oraz sługusy reżimu żyli sobie długo i szczęśliwie"???

Czy kurwa Beria, Goebbels, Ceaușescu, Kadafi, Saddam, Janukowycz - siedzą sobie z drinkiem z palemką we własnym kraju i oglądają mecze piłki nożnej wśród tłumów skandujących ich imię? Czy Wy kurwa w swej całej ograniczoności umysłowej - myślicie że Wam się tak po prostu upiecze? I żyli długo i szczęśliwie??? Myślicie, że nie bekniecie za to iż do jednostek specjalnych wzięliście ludzi z poziomu kibola, daliście im pałki i powiedzieliście "Jak ktoś na Was krzywo spojrzy TO NAPIERDALAĆ!"?

Czy Wy serio, kurwa myślicie, że jak będziecie grozić aresztowaniami, jak będziecie napierdalać, jak będziecie wsadzać do więzień za nieodpowiednie treści udostępniane na fb, że jak będziecie rzucać ludzi na dno policyjnych suk - to kurwa kogoś przestraszycie??? Być przez Was aresztowanym to obecnie jest zaszczyt. Nikt się Was nie boi, bo to Wy się boicie - samych siebie.

***** ***

M.W.
(341)

Od administracji strony.
Pomimo podjętych prób, nie udało się nam skontaktować z autorem tekstu. Ponieważ jednak uznaliśmy go za ważny, opierając się na początkowych zdaniach, namawiających do udostępniania artykułu, postanowiliśmy opublikować go bez formalnej zgody autora.
Dlatego też opublikowaliśmy go używając jedynbie inicjałów autora. A jego imię i nazwisko pozostało do naszej wiadomości. Autora prosimy o kontakt.
Tytuł pochodzi od redakcji.


Pobierz PDF Wydrukuj