Koronawirus polski, czyli
Pisizm: Rasizm, Fanatyzm, Dymizm i Prostacyzm

Dyzmizm i prostacyzm wymyślone na użytek posta. Nawet nie wiem czy takie słowa istnieją, choć wg mnie idealnie do TYCH ludzi pasują. Co by o NICH nie mówić - słowotwórczy są i słowotwórstwu się poddają. Jak plastelina. Bo pisizm też nowe, od niedawna używane słowo, jakże celne. Od pisizmu można iść dalej - na przykład:

SASIZM - czyli określenie, które mogłoby oznaczać: mowę-trawę, mówienie nie na temat, odwracanie kota ogonem, czy ogólniej- program TVN „Kropka nad i” z pisowcami w roli głównej,
JAKIZM - zgłupienie totalne,
NALEŻYZM - „te pieniądze się nam należą”,
GOWINIZM - brak kręgosłupa.
KIERYLIZM - pogryzienie człowieka przez człowieka (od nazwiska pani Jolanty Kieryłło - szefowej kampanii wyborczej Dudy).

Ad rem:
Małopolska kuratorka OŚWIATY - niejaka Nowak, grzmi jamą gastralną, że BRZYDZI SIĘ ludźmi.

W Nowym Sączu odbyła się debata. Tematem była przygotowana przez Ordo Iuris Samorządowa Karta Praw Rodzin. W debacie uczestniczyła posłanka Lewicy, Daria Gosek-Popiołek i jej asystent Kamil Maczug. Posłanka powiedziała, że Karta zbudowana jest na niechęci do ludzi o innej tożsamości psychoseksualnej. Kuratorka Nowak zripostowała: „dlaczego pani poseł nie uznaje, nie szanuje demokracji, czyli woli większości?”. Do rozmowy próbował włączyć się asystent posłanki-pan Maczug (znany z tego, że poinformował Parlament Europejski o powstających „strefach wolnych od LGBT” w Polsce).

Pani PiSdolina stwierdziła:

„Pytania kieruję do posłanki, a nie do ludzi, KTÓRYMI SIĘ BRZYDZĘ, bo plują na ojczyznę swoją, na Polskę”.

Dla przypomnienia:
Nowak to ta sama raszpla, która przeprowadziła ankietę wśród uczniów LO w Krakowie w 2019. Ankieta składała się z 12 pytań i według pracowników kuratorium miała służyć "wzmocnieniu i rozwinięciu społeczności szkolnej". Zaczynała się takim pytaniem:

"Czy zdarzało się, że nauczyciel podczas lekcji opowiadał o swoim życiu prywatnym oraz prezentował swoje poglądy polityczne? Jeśli tak, proszę opisać sytuację oraz wskazać przedmiot i nauczyciela".

Uczniowie odpowiedzieli losowymi fragmentami z Konstytucji i powiedzieli, że to zachęcanie do donosicielstwa. Dalsze losy ankiety nie są znane, natomiast znamy niestety dalsze losy PiSdoliny Nowak, która nie daje o sobie zapomnieć. Bolszewizm jest niezatapialny, a Pawka Morozow wiecznie żywy. Przynajmniej w umyśle kuratorki Nowak & PiS-consortes.

Szef klubu radnych PiS w Kwidzynie Radosław Smejlis z sentymentem wspomina PRL:

„Milicja wywiozłaby HOMOSIA do lasu – tam białymi pałkami wytłumaczyliby mu, czym jest poprawność obyczajowa,”

Wpis dotyczył kampanii prezydenckiej kandydata Lewicy - Roberta Biedronia w nawiązaniu do jego orientacji seksualnej.

Niektórzy mają bardzo ambitne marzenia i wspomnienia. Szefowa kampanii prezydenckiej Dudy zadziwia. Wyborcza ujawniła, że Jolanta Turczynowicz–Kieryłło w listopadzie 2018 roku w Milanówku pogryzła człowieka, który przyłapał panią mecenas na łamaniu prawa i dokonał obywatelskiego zatrzymania. Zatrzymanie było spowodowane tym, że paniusia podczas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 rozlepiała wraz z mężem i niepełnoletnim synem w nocy o godzinie 2.00 plakaty szkalujące kandydata na burmistrza Milanówka z przeciwnej opcji politycznej (nawiasem - przeciwnik Zębatki wybory wygrał). Na dowód - pogryziony obywatel Milanówka pokazał zdjęcia z obdukcji na pogotowiu ratunkowym- na lewym przedramieniu jest krwawa wybroczyna, pięknie układająca się w kształt damskich usteczek.

Pani Jolanta Biały Kieł w Ząbek Czesana tak ripostuje na twitterze:

„Oczekuję od M. Kidawy-Błońskiej, że potępi GW za tego typu promocję przemocy wobec kobiet.”

Typowa, pisowska narracja - czarne jest białe, a białe jest czarne. Gryząca Panna Młoda (jeszcze młoda dość, choć nie panna już) dostała mnóstwo wsparcia od prawicowych komentatorów, z których na uwagę zasługuje „dziennikarz” Dawid Wildstein, który napisał był tak:

"Zapamiętajcie te kilka nazwisk. Np Sadurski czy Grochal. To są po prostu zera. W polityce widziałem już wiele świństwa ale atakować kobietę za to, że broniła swojego dziecka przed bandytą? Bo jest związana z prezydentem Dudą? Brawo Gazeta Wyborcza. Nienawiść wam wyżarła resztki mózgów. To kolejny dowód na to, że GW to ZWYKŁA SZMATA, KTÓRA POWINNA ZNIKNĄĆ. Szmata gotowa uderzyć w kobietę, która broniła dziecko. Szmata, która jest zaprzeczeniem wolności słowa."

No cóż, nie ma to jak dobry spacer z synem w zimną, listopadową noc o godzinie 2.00. Pan Wildstein pewnie doskonale rozumie gryzącą Jolantę, bo sam być może takie spacery nietypowe uskutecznia i gryzie ludzi, którzy próbują mu w tym przeszkadzać. Szczególnie tych z Wyborczej.

Rzecznik dyscypliny klubu PiS, zaufany prezesa - zbawcy Polski - Waldemar Andzel, w sprawie ewentualnego ukarania Lichockiej za faka w Sejmie tak powiedział:

„Na razie nie widzę podstaw, żeby występować z wnioskiem o kary. Pani poseł przeprosiła. Przez takie wykluczanie rząd by pewnie upadł”

Przez przypadek dzban powiedział absolutną prawdę. Gdyśmy oceniali postępowanie posłów i członków PiS pod kątem przestrzegania prawa i zwykłej przyzwoitości - ten rząd upadłby, zanim powstał. Pinokio Morawiecki w temacie koronowirusa:

„Polska jest przygotowana do walki z koronowirusem. My chcemy być przygotowani NADMIAROWO”.

Tak powiedział - nadmiarowo. W związku z nadmiarowym przygotowaniem, Krzywousty obiecał wyposażenie lotnisk w termometry. Na to odezwali się oburzeni pracownicy LOT-u:

„lepiej wyposażcie nas w umowy o pracę!”.

Pinokio to jednak zdolny nielot. W bajaniu wspomógł go niejaki Dworczyk, który w radiowej TRUJCE rzucił od niechcenia:

„Jesteśmy przygotowani na przyjęcie NIEOGRANICZONEJ liczby chorych”.

Panie Dworczyk - ja mam nieograniczoną ilość miejsc w moim aucie. I przewożę w nim nieograniczoną ilość osób i walizek. Mogę zawieźć pana na badania jakby co.
A z drugiej strony barykady:

Pewien internauta opublikował skan pisma szpitala w Warszawie, w którym ogłasza się wszem i wobec, że badanie na zarażenie koronawirusem jest PŁATNE i kosztuje 500 złotych polskich.

To ja już wreszcie rozumiem, po co było 500+. ONI po prostu czytają przyszłość jak otwartą księgę.
Jakakolwiek dyskusja z TYMI ludźmi jest niemożliwa.
Jakiekolwiek racjonalne argumenty w dyskusji z TYMI ludźmi nie mają sensu.
Jakakolwiek perswazja w stosunku do TYCH ludzi nie działa.
Pisizm to homofobia, rasizm, buta, zaprzeczanie faktom, kłamstwa i łamanie prawa.
Pisizm to sposób na wygodne życie przy wsparciu propagandy totalnej TVkurwizja.
Pisizm to fanatyczna wiara w idee Kaczyńskiego, które choć durne, ale pozwalają politykom płynąć z prądem, na fali zidiocenia części Rodaków.
Pisizm to wirus, który od prawie 5 lat toczy mój Kraj i zaraził 8 milionów moich rodaków.
Koronawirus to przy pisizmie bardzo słaby wirus.

Dosadnie sytuację w Polsce skomentował Donald Tusk:

„Ja oglądałem 'Gang Olsena' i 'Różową panterę'. I trzeba się śmiać, żeby nie zwariować.
Tylko że Ci ludzie rządzą Polską. Rządzą nami ludzie, którzy… i może tu powinienem ugryźć się w język. Choć nawet i słowo 'ugryźć' ma teraz polityczne konotacje. Uważam, że mam dobre powody, żeby ich szczerze nie znosić, ale przecież nie chodzi o moje emocje, chodzi o interes Polski. Na pewno w interesie Polski nie jest to, żeby elity rządzące zaproponowały nam wszystkim wycieczkę do przeszłości..(….)

…Polską rządzą ludzie, którzy od dłuższego czasu próbują się wzajemnie zaaresztować i zaskarżyć. Patrzę na posłów i polityków i widzę, że ich pragnieniem jest cofnąć Polaków i Polskę w czasie. My potrzebujemy dziś rządów prawa i wolności obywatelskich.”

No tak, ale - Tusk, to Tusk. Waga ciężka, klasa światowa.
Po drugiej stronie barykady:
kaczyński - emerytowany zbawca narodu i CENTRUM MEDIALNE ŚWIATA (to cytat z byłej pisłanki Jakubiak), na spotkaniu aktywu z „bezpartyjnym” kandydatem Dudą w Jachrance rozkazał swoim hunwejbinom gryzienie trawy i wszystkich palców opozycji w kampanii wyborczej.

To jest podprogowy przekaz zero-jedynkowy do pisowskich matołów:
- albo się weźmiecie do roboty ( czytaj: knucia, kłamania, przekupowania i otumaniania suwerena), albo Duda przerżnie w podskokach,
- albo bezkarna władza na lata, albo procesy i więzienie.

PiS boi się odpowiedzialności w razie porażki, ale ma też wielkie plany po ewentualnym zwycięstwie Dudy:
- repolonizacja mediów, czytaj- „TVkurwizja naszym wzorem”,
- „Rodzina na swoim”, czyli skok na samorządy (przygotowanie do reformy terytorialnej - likwidacja powiatów i powiększenie liczby województw - coś Wam to przypomina? - Tak zrobił Gierek w latach 70-tych),
- dalsza rozprawa z  sądownictwem,
- dalsze przykręcanie śruby podatkowej (m.in. pełne ozusowanie umów zleceń).

Smutny, umiłowany Kraj, jego oczadziałe miasta i wioski. Fircyk Duda koniecznie chce zostać Długopisem na następne 5 lat i nie cofnie się przed żadną hucpą. Dziś podpisał ustawę o 13-tej emeryturze, którą wypłacą z naszych podatków tuż przed wyborami. Prawdopodobnie Anżej zawetuje też ustawę o 2 miliardach dla kurwizji (ponoć dostał zgodę od kaczorka). Odbiorą sobie w dwójnasób po ewentualnych, wygranych wyborach. Jeśli Naród się nie ocknie z letargu - to Duda prezydentem zostanie. I zrobi nam z doopy jesień średniowiecza, czyli cofnie nas ponownie na linię startu w 1989. Wydawać by się mogło jeszcze lat temu parę, że wszystko nam sprzyja:
-geopolityka,
-szybki rozwój gospodarczy,
-członkowstwo w Unii,
-brak wrogów zewnętrznych,
-słaba Rosja,
-wolność i demokracja.

Nie. To byłoby za proste i za nudne dla nas - Chrystusa Narodów. Trzeba było to spierdolić i na własną prośbę skoczyć na główkę do szamba.

I tak się w nim taplamy..

[CC] Maciej Stawiarski

Koronawirus polski, czyli
Pisizm: Rasizm, Fanatyzm, Dymizm i Prostacyzm

Dyzmizm i prostacyzm wymyślone na użytek posta. Nawet nie wiem czy takie słowa istnieją, choć wg mnie idealnie do TYCH ludzi pasują. Co by o NICH nie mówić - słowotwórczy są i słowotwórstwu się poddają. Jak plastelina. Bo pisizm też nowe, od niedawna używane słowo, jakże celne. Od pisizmu można iść dalej - na przykład:

SASIZM - czyli określenie, które mogłoby oznaczać: mowę-trawę, mówienie nie na temat, odwracanie kota ogonem, czy ogólniej- program TVN „Kropka nad i” z pisowcami w roli głównej,
JAKIZM - zgłupienie totalne,
NALEŻYZM - „te pieniądze się nam należą”,
GOWINIZM - brak kręgosłupa.
KIERYLIZM - pogryzienie człowieka przez człowieka (od nazwiska pani Jolanty Kieryłło - szefowej kampanii wyborczej Dudy).

Ad rem:
Małopolska kuratorka OŚWIATY - niejaka Nowak, grzmi jamą gastralną, że BRZYDZI SIĘ ludźmi.

W Nowym Sączu odbyła się debata. Tematem była przygotowana przez Ordo Iuris Samorządowa Karta Praw Rodzin. W debacie uczestniczyła posłanka Lewicy, Daria Gosek-Popiołek i jej asystent Kamil Maczug. Posłanka powiedziała, że Karta zbudowana jest na niechęci do ludzi o innej tożsamości psychoseksualnej. Kuratorka Nowak zripostowała: „dlaczego pani poseł nie uznaje, nie szanuje demokracji, czyli woli większości?”. Do rozmowy próbował włączyć się asystent posłanki-pan Maczug (znany z tego, że poinformował Parlament Europejski o powstających „strefach wolnych od LGBT” w Polsce).

Pani PiSdolina stwierdziła:

„Pytania kieruję do posłanki, a nie do ludzi, KTÓRYMI SIĘ BRZYDZĘ, bo plują na ojczyznę swoją, na Polskę”.

Dla przypomnienia:
Nowak to ta sama raszpla, która przeprowadziła ankietę wśród uczniów LO w Krakowie w 2019. Ankieta składała się z 12 pytań i według pracowników kuratorium miała służyć "wzmocnieniu i rozwinięciu społeczności szkolnej". Zaczynała się takim pytaniem:

"Czy zdarzało się, że nauczyciel podczas lekcji opowiadał o swoim życiu prywatnym oraz prezentował swoje poglądy polityczne? Jeśli tak, proszę opisać sytuację oraz wskazać przedmiot i nauczyciela".

Uczniowie odpowiedzieli losowymi fragmentami z Konstytucji i powiedzieli, że to zachęcanie do donosicielstwa. Dalsze losy ankiety nie są znane, natomiast znamy niestety dalsze losy PiSdoliny Nowak, która nie daje o sobie zapomnieć. Bolszewizm jest niezatapialny, a Pawka Morozow wiecznie żywy. Przynajmniej w umyśle kuratorki Nowak & PiS-consortes.

Szef klubu radnych PiS w Kwidzynie Radosław Smejlis z sentymentem wspomina PRL:

„Milicja wywiozłaby HOMOSIA do lasu – tam białymi pałkami wytłumaczyliby mu, czym jest poprawność obyczajowa,”

Wpis dotyczył kampanii prezydenckiej kandydata Lewicy - Roberta Biedronia w nawiązaniu do jego orientacji seksualnej.

Niektórzy mają bardzo ambitne marzenia i wspomnienia. Szefowa kampanii prezydenckiej Dudy zadziwia. Wyborcza ujawniła, że Jolanta Turczynowicz–Kieryłło w listopadzie 2018 roku w Milanówku pogryzła człowieka, który przyłapał panią mecenas na łamaniu prawa i dokonał obywatelskiego zatrzymania. Zatrzymanie było spowodowane tym, że paniusia podczas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 rozlepiała wraz z mężem i niepełnoletnim synem w nocy o godzinie 2.00 plakaty szkalujące kandydata na burmistrza Milanówka z przeciwnej opcji politycznej (nawiasem - przeciwnik Zębatki wybory wygrał). Na dowód - pogryziony obywatel Milanówka pokazał zdjęcia z obdukcji na pogotowiu ratunkowym- na lewym przedramieniu jest krwawa wybroczyna, pięknie układająca się w kształt damskich usteczek.

Pani Jolanta Biały Kieł w Ząbek Czesana tak ripostuje na twitterze:

„Oczekuję od M. Kidawy-Błońskiej, że potępi GW za tego typu promocję przemocy wobec kobiet.”

Typowa, pisowska narracja - czarne jest białe, a białe jest czarne. Gryząca Panna Młoda (jeszcze młoda dość, choć nie panna już) dostała mnóstwo wsparcia od prawicowych komentatorów, z których na uwagę zasługuje „dziennikarz” Dawid Wildstein, który napisał był tak:

"Zapamiętajcie te kilka nazwisk. Np Sadurski czy Grochal. To są po prostu zera. W polityce widziałem już wiele świństwa ale atakować kobietę za to, że broniła swojego dziecka przed bandytą? Bo jest związana z prezydentem Dudą? Brawo Gazeta Wyborcza. Nienawiść wam wyżarła resztki mózgów. To kolejny dowód na to, że GW to ZWYKŁA SZMATA, KTÓRA POWINNA ZNIKNĄĆ. Szmata gotowa uderzyć w kobietę, która broniła dziecko. Szmata, która jest zaprzeczeniem wolności słowa."

No cóż, nie ma to jak dobry spacer z synem w zimną, listopadową noc o godzinie 2.00. Pan Wildstein pewnie doskonale rozumie gryzącą Jolantę, bo sam być może takie spacery nietypowe uskutecznia i gryzie ludzi, którzy próbują mu w tym przeszkadzać. Szczególnie tych z Wyborczej.

Rzecznik dyscypliny klubu PiS, zaufany prezesa - zbawcy Polski - Waldemar Andzel, w sprawie ewentualnego ukarania Lichockiej za faka w Sejmie tak powiedział:

„Na razie nie widzę podstaw, żeby występować z wnioskiem o kary. Pani poseł przeprosiła. Przez takie wykluczanie rząd by pewnie upadł”

Przez przypadek dzban powiedział absolutną prawdę. Gdyśmy oceniali postępowanie posłów i członków PiS pod kątem przestrzegania prawa i zwykłej przyzwoitości - ten rząd upadłby, zanim powstał. Pinokio Morawiecki w temacie koronowirusa:

„Polska jest przygotowana do walki z koronowirusem. My chcemy być przygotowani NADMIAROWO”.

Tak powiedział - nadmiarowo. W związku z nadmiarowym przygotowaniem, Krzywousty obiecał wyposażenie lotnisk w termometry. Na to odezwali się oburzeni pracownicy LOT-u:

„lepiej wyposażcie nas w umowy o pracę!”.

Pinokio to jednak zdolny nielot. W bajaniu wspomógł go niejaki Dworczyk, który w radiowej TRUJCE rzucił od niechcenia:

„Jesteśmy przygotowani na przyjęcie NIEOGRANICZONEJ liczby chorych”.

Panie Dworczyk - ja mam nieograniczoną ilość miejsc w moim aucie. I przewożę w nim nieograniczoną ilość osób i walizek. Mogę zawieźć pana na badania jakby co.
A z drugiej strony barykady:

Pewien internauta opublikował skan pisma szpitala w Warszawie, w którym ogłasza się wszem i wobec, że badanie na zarażenie koronawirusem jest PŁATNE i kosztuje 500 złotych polskich.

To ja już wreszcie rozumiem, po co było 500+. ONI po prostu czytają przyszłość jak otwartą księgę.
Jakakolwiek dyskusja z TYMI ludźmi jest niemożliwa.
Jakiekolwiek racjonalne argumenty w dyskusji z TYMI ludźmi nie mają sensu.
Jakakolwiek perswazja w stosunku do TYCH ludzi nie działa.
Pisizm to homofobia, rasizm, buta, zaprzeczanie faktom, kłamstwa i łamanie prawa.
Pisizm to sposób na wygodne życie przy wsparciu propagandy totalnej TVkurwizja.
Pisizm to fanatyczna wiara w idee Kaczyńskiego, które choć durne, ale pozwalają politykom płynąć z prądem, na fali zidiocenia części Rodaków.
Pisizm to wirus, który od prawie 5 lat toczy mój Kraj i zaraził 8 milionów moich rodaków.
Koronawirus to przy pisizmie bardzo słaby wirus.

Dosadnie sytuację w Polsce skomentował Donald Tusk:

„Ja oglądałem 'Gang Olsena' i 'Różową panterę'. I trzeba się śmiać, żeby nie zwariować.
Tylko że Ci ludzie rządzą Polską. Rządzą nami ludzie, którzy… i może tu powinienem ugryźć się w język. Choć nawet i słowo 'ugryźć' ma teraz polityczne konotacje. Uważam, że mam dobre powody, żeby ich szczerze nie znosić, ale przecież nie chodzi o moje emocje, chodzi o interes Polski. Na pewno w interesie Polski nie jest to, żeby elity rządzące zaproponowały nam wszystkim wycieczkę do przeszłości..(….)

…Polską rządzą ludzie, którzy od dłuższego czasu próbują się wzajemnie zaaresztować i zaskarżyć. Patrzę na posłów i polityków i widzę, że ich pragnieniem jest cofnąć Polaków i Polskę w czasie. My potrzebujemy dziś rządów prawa i wolności obywatelskich.”

No tak, ale - Tusk, to Tusk. Waga ciężka, klasa światowa.
Po drugiej stronie barykady:
kaczyński - emerytowany zbawca narodu i CENTRUM MEDIALNE ŚWIATA (to cytat z byłej pisłanki Jakubiak), na spotkaniu aktywu z „bezpartyjnym” kandydatem Dudą w Jachrance rozkazał swoim hunwejbinom gryzienie trawy i wszystkich palców opozycji w kampanii wyborczej.

To jest podprogowy przekaz zero-jedynkowy do pisowskich matołów:
- albo się weźmiecie do roboty ( czytaj: knucia, kłamania, przekupowania i otumaniania suwerena), albo Duda przerżnie w podskokach,
- albo bezkarna władza na lata, albo procesy i więzienie.

PiS boi się odpowiedzialności w razie porażki, ale ma też wielkie plany po ewentualnym zwycięstwie Dudy:
- repolonizacja mediów, czytaj- „TVkurwizja naszym wzorem”,
- „Rodzina na swoim”, czyli skok na samorządy (przygotowanie do reformy terytorialnej - likwidacja powiatów i powiększenie liczby województw - coś Wam to przypomina? - Tak zrobił Gierek w latach 70-tych),
- dalsza rozprawa z  sądownictwem,
- dalsze przykręcanie śruby podatkowej (m.in. pełne ozusowanie umów zleceń).

Smutny, umiłowany Kraj, jego oczadziałe miasta i wioski. Fircyk Duda koniecznie chce zostać Długopisem na następne 5 lat i nie cofnie się przed żadną hucpą. Dziś podpisał ustawę o 13-tej emeryturze, którą wypłacą z naszych podatków tuż przed wyborami. Prawdopodobnie Anżej zawetuje też ustawę o 2 miliardach dla kurwizji (ponoć dostał zgodę od kaczorka). Odbiorą sobie w dwójnasób po ewentualnych, wygranych wyborach. Jeśli Naród się nie ocknie z letargu - to Duda prezydentem zostanie. I zrobi nam z doopy jesień średniowiecza, czyli cofnie nas ponownie na linię startu w 1989. Wydawać by się mogło jeszcze lat temu parę, że wszystko nam sprzyja:
-geopolityka,
-szybki rozwój gospodarczy,
-członkowstwo w Unii,
-brak wrogów zewnętrznych,
-słaba Rosja,
-wolność i demokracja.

Nie. To byłoby za proste i za nudne dla nas - Chrystusa Narodów. Trzeba było to spierdolić i na własną prośbę skoczyć na główkę do szamba.

I tak się w nim taplamy..

[CC] Maciej Stawiarski
(247)

Pobierz PDF Wydrukuj