PO CO SIĘ REJESTROWAĆ?

Szanowni państwo.
Na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - znanego jako RODO. Zostaliśmy zobligowani do wprowadzenia wymaganych prawem zasad.
1. Rejestrując się na naszej stronie wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie i przetwarzanie ich zgodnie z w/w dyrektywą (RODO) przez administrację grupy Wyborcza Kuźnia oraz administrację strony www.wyborczakuznia.org.pl.
2. Udostępnione przez Państwa dane nie będą w żaden sposób przetwarzane, ani nikomu udostępniane. Są one gromadzone jedynie w celu umożliwienia nam kontaktu z Państwem i Państwu dostępu do limitowach dla zarejestrowanych użytkowników treści naszej strony.
3. Zgodnie z nakładanym przez rozporządzenie obowiązkiem podczas rejestracji musicie Państwo wyrazić zgodę na gromadznie tych danych.
4. Danymi zarządzają i dostęp do nich posiadają jedynie osoby wymieniony w p. 1.
5. Zgodnie z przepisami zapewniamy Państwu wgląd oraz prawo do zmiany oraz usunięcia danych bezpośrednio na naszej stronie, po zalogowaniu w zakładce "Edycja profilu"
6. W przypadku..............

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Państwa dane są przechowywane w bazie danych do której dostęp posiadają jedynie administratorzy strony.
Hasła natomiast są hashowane co uniemożliwia ich odczytanie, nawet w przypadku wykradzenia bazy danych.

POMOC PRZY REJESTRACJI

1. Wszystkie pola są wymagane.
2. Pole "E-mail" musi mieć prawidłową składnię dla adresów e-mail, a sam e-mail może być użyty jedynie raz.
3.Login może się składać wyłącznie z liter lub cyfr (bez polskich znaków) i musi mieć długość co najmniej 4, a co najwyżej 20 znaków. Login może być użyty tylko jeden raz.
4. Hsło musi się składać z 8 do 20 zasadniczo dowolnych znaków, ale nie zaleca się stosowania znaków narodowych ze względu na mogące występowaś różnice w sposobie kodowania.
5. Oba podane hasła muszą być identyczne.
6. Litery umieszczone na obrazku w przypadku liter których wygląd zarówno jako małych liter jak i dużych jest idedntyczny należy interpretować jako litery duże.
7. Jeśli macie państwo wątpliwości co do zawartości obrazka, można go zmienić klikając bezpośrednio na niego.

*** Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja 2020 roku.    *** Kandydatką PO na prezydenta została Małgorzata Kidawa Błońska. Szymon Hołownia - kandydat niezależny. Władysław Kosiniak Kamysz kandydatem - PSL, Robiert Biedroń - Lewica, Krzysztof Bosak - Konfederacja.     *** Prezydent Andrzej Duda podpisal ustawę kagańcową!    *** 20.01.2020 Andrzej Duda powołał dziewięciu nowych członków w skład Państwowej Komisji Wyborczej. Skład nowej PKW:PiS:Zbigniew Cieślak, Dariusz Lasocki, Arkadiusz Pikulik; KO:Ryszarda Balicki, Konrad Składowski; Lewica:Liwiusz Laska; PSL-Kukiz15:Maciej Miłosz; NSA:Sylwester Marciniak; TK:Wojciech Sych. Zgodnie z nowymi przepisami: siedmiu na dziewięciu członków PKW wskazuje Sejm, a dwóch sędziów pochodzi z Trybunału Konstytucyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego ***Kadencja sędziów PKW wskazanych przez Sejm będzie wynosić cztery lata, kadencja pozostałych dwóch sędziów wyniesie dziewięć lat***